Hakkımızda

Verion Teknoloji, e-dönüşüm, e-devlet, yapay zeka, blok zinciri, kripto varlıklar, bilgi ve belge güvenliği, güvenli iletişim, şifreleme, açık anahtar altyapısı gibi alanlarda teknopark ofisinde araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütmekte, yerli ve milli ürünler ve çözümler geliştirmeye çalışmaktadır. 

Verion Teknoloji, kayıtlı elektronik posta (KEP), e-imza, e-tebligat, e-yazışma, e-belge, e-mutabakat, e-haciz, e-ihtar, e-fatura, e-smm, e-sözleşme, e-bordro, e-saklama gibi e-dönüşüm alanlarında ve e-devlet uygulamalarında, kurulduğu 2009 yılından itibaren yerli ve milli Ar-Ge’ye dayalı yazılım ürünleri geliştirmekte, kurumsal müşterilerine bu alanlarda tüm altyapı ve entegrasyon çözümleri ile gerekli hizmetleri sağlamaktadır. KEP Hizmet Sağlayıcı (KEPHS) Sistem Yazılımlarını ülkemizde ilk geliştirmiş öncü ve girişimci kuruluş olan Verion, ülkemizin KEP ve e-imza sektörünün doğmasında, KEP hizmetlerinin başlaması, e-imza, e-tebligat ve e-yazışma uygulamalarının yaygınlaşmasında önemli roller üstlenmiş olup kurucularının bilişim  alanındaki 20 yılı aşkın kişisel deneyim, birikim ve yetkinlikleri sayesinde ilk 10 yılda başarılı çalışmalar ve projeler gerçekleştirmiştir.

Verion Teknoloji, müşterilerinin çözüm ortağı olarak, kayıtlı elektronik posta (KEP), e-tebligat, e-imza, e-fatura gibi e-dönüşüm alanlarında dış hizmet sağlayıcı ve kurum içi sistem/yazılım bağımsız kurumsal entegrasyon çözümleri ve servisleri sağlamaktadır. Ayrıca isteyen çözüm ortaklarına ve müşterilerine e-dönüşüm entegrasyon altyapı çözümlerini bulut platform servisleri olarak da sağlamaktadır. 

Verion Teknoloji, çalışanlarının gayreti, kurumsal müşterilerinin güveni, çözüm ortaklarının desteği, iş ortaklarının katkısı ile katma değerli yerli ve milli  e-dönüşüm teknolojileri geliştirmeye, kamu ve özel sektöre bu alanda gerekli  çözümleri ve hizmetleri kaliteli ve güvenli vermeye devam etme azim ve kararlılığını her geçen güçlendirmektedir.

E-Tebligat Çözümleri

Elektronik Tebligat çözümlerimiz ile e-tebligat alımlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetebilirsiniz. Detaylı Bilgi

KEP Çözümleri

Kayıtlı Elektronik Posta çözümlerimiz ile gönderilerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetebilirsiniz. Detaylı Bilgi

Blockchain

Blockchain çözümlerimiz ile dijital dünyanın yeni yüzüyle tanışabilirsiniz. Detaylı Bilgi

E-Kimlik Çözümleri

E-Kimlik çözümlerimiz ile kişisel bilgilerinizi dijital güvenliğinizi güvenle kullanabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Yapay Zeka

Detaylı Bilgi

Eğitim Hizmetleri

Eğitim hizmetlerimiz ile profesyonel dünyada daha etkin hale gelebilirsiniz. Detaylı Bilgi

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık hizmetlerimiz ile uzmanlıklarımızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Detaylı Bilgi