Verion Hakkında

VERİON TEKNOLOJİ, kayıtlı elektronik posta, güvenli mesajlaşma ve iletişim güvenliği,  bilgi ve belge güvenliği, kimlik yönetimi (Identity Management), e-imza, e-tebligat, e-fatura, e-defter, e-bordro, e-saklama, e-arşiv alanlarında ülkemizde teknoloji, ürünler,  çözümler ve uygulamalar geliştirmekte ve bu alanlarda kurumsal müşterilere donanım ve yazılım ürünleri, anahtar teslimi sistem ve uygulama çözümleri sağlamakta, proje ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

VERİON TEKNOLOJİ, İstanbul, Ankara ve ODTÜ Teknokent’deki ofislerinde öncelikli olarak kayıtlı elektronik posta (KEP) (registered/certified e-mail) teknolojileri ile KEP Hizmet Sağlayıcı Yönetim Yazılımları alanında ürünler ve çözümler geliştirmekte, diğer alanlarda araştırma ve geliştirme faaliyetlerini yürütmektedir.

Üniversite sanayi işbirliği çerçevesinde, ODTÜ-Uygulamalı Matematik Enstitüsü (UME) ile yapılan işbirliği protokolü çerçevesinde, kriptoloji, bilgi güvenliği, açık anahtar altyapısı, kayıtlı elektronik posta alanlarında ortak proje yürütmenin yanında, yürütülen çalışmalara yönelik olarak UME’den akademik danışmanlık, eğitim, laboratuar ve test hizmetleri alınmaktadır.

VERİON TEKNOLOJİ, kurumsal güvenilirliği, tarafsızlığı ve ekibinin uzmanlığı, birikimi, deneyimi ile bilgi ve iletişim teknolojileri alanında ülkemizde olduğu gibi yurt dışında da ileri ve yeni çözümler sunmaya yönelik çalışmalar yürütmektedir.

E-Tebligat Çözümleri

Elektronik Tebligat çözümlerimiz ile e-tebligat alımlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetebilirsiniz. Detaylı Bilgi

KEP Çözümleri

Kayıtlı Elektronik Posta çözümlerimiz ile gönderilerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetebilirsiniz. Detaylı Bilgi

Blockchain

Blockchain çözümlerimiz ile dijital dünyanın yeni yüzüyle tanışabilirsiniz. Detaylı Bilgi

E-Kimlik Çözümleri

E-Kimlik çözümlerimiz ile kişisel bilgilerinizi dijital güvenliğinizi güvenle kullanabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Yapay Zeka

Detaylı Bilgi

Eğitim Hizmetleri

Eğitim hizmetlerimiz ile profesyonel dünyada daha etkin hale gelebilirsiniz. Detaylı Bilgi

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık hizmetlerimiz ile uzmanlıklarımızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Detaylı Bilgi