KEP Gateway

KEPGateway, kurumların altyapılarında bulunan yazılımların ve sistemlerin KEP sistemi ile entegrasyonu için tasarlanmış bir orta katman çözümüdür. KEPGateway ile kurumunuzda kullandığınız yazılımlar gelen KEP iletilerinin içeriklerini kullanabilir, bu yazılımların çıktıları KEP iletileri olarak gönderilebilir.

Yazılımlarınızı Kolayca KEP Sistemine Entegre Edin
KEPGateway’in sağladığı servis katmanı ve geliştirme arayüzü ile altyapınızdaki mevcut yazılımlarınız, ciddi geliştirme yatırımlarına gerek kalmadan KEP sistemi ile entegre olabilir. Bu sayede, gelen KEP iletilerinin içerikleri otomatik olarak yazılımlarınıza aktarılır. Ayrıca, yazılımlarınızın çıktılarını KEP iletileri halinde alıcılarına ulaştırabilirsiniz.

Toplu KEP Alımlarını Yönetin, Toplu KEP Gönderimi Yapın
KEPGateway ile yüksek hacimli KEP iletisi alımlarını yazılımlarınıza otomatik aktarım yaparak yönetebilirsiniz. Ayrıca, yazılımlarınızın çıktılarını toplu KEP gönderileri halinde alıcılarına ulaştırabilirsiniz. İsterseniz toplu KEP gönderilerinizi zaman planlı (scheduled) olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

KEP İletileri ve Dosya Eklerini Toplu Olarak İmzalayın
KEPGateway sağladığı token imzalama ve HSM (Hardware Security Module – Toplu İmzalama Donanımı) imzalama destekleri ile toplu KEP gönderilerinizin iletilerinin ve dosya eklerinin toplu olarak imzalanmasını kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Halihazırda sahip olduğunuz toplu imzalama donanımınızı KEPGateway ile rahatlıkla kullanabilir veya TÜRKKEP’in sağladığı toplu imzalama donanımı fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Kurumsal Arşivleme Yapın, Güvenle Saklayın
KEPGateway sağladığı NFS (Network File Storage) desteği ile halihazırda sahip olduğunuz kurumsal arşiv yapınızı, KEP iletileri ve delillerini ilişkilendirerek arşivlemek için kullanmanıza imkan tanır. İsterseniz KEPGateway ile yalnızca KEP iletileri ve delilleri için kullanacağınız özel bir arşivleme yapısı da oluşturabilirsiniz.

Özel KEP Adreslerinizi Özel İlgiyle Yönetin
KEPGateway, KEPGWMailbox özelliği ile seçtiğiniz KEP adreslerine gelen iletileri kurumunuz içindeki bir standart e-posta adresine veya dağıtım listesine yönlendirmenize imkan tanır. Ayrıca, KEPGateway ile kurumunuzun üst pozisyonlardaki yetkilileri, kendilerine tahsis edilen KEP hesaplarının posta kutularını kendi e-posta istemcilerini (Microsoft Outlook™) ile yönetmelerini sağlar.

E-Tebligat Çözümleri

Elektronik Tebligat çözümlerimiz ile e-tebligat alımlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetebilirsiniz. Detaylı Bilgi

KEP Çözümleri

Kayıtlı Elektronik Posta çözümlerimiz ile gönderilerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetebilirsiniz. Detaylı Bilgi

Blockchain

Blockchain çözümlerimiz ile dijital dünyanın yeni yüzüyle tanışabilirsiniz. Detaylı Bilgi

E-Kimlik Çözümleri

E-Kimlik çözümlerimiz ile kişisel bilgilerinizi dijital güvenliğinizi güvenle kullanabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Yapay Zeka

Detaylı Bilgi

Eğitim Hizmetleri

Eğitim hizmetlerimiz ile profesyonel dünyada daha etkin hale gelebilirsiniz. Detaylı Bilgi

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık hizmetlerimiz ile uzmanlıklarımızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Detaylı Bilgi